OSZCZĘDNE GOSPODAROWANIE MATERIAŁAMI - Corker Tomasz Koremba (Szczecin)
Mikroprzedsiębiorstwo Corker należy do branży metalowej. Prowadzi działalność usługową w zakresie obróbki skrawaniem. Tworzy prototypy lub części maszyn i urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji lub według własnego projektu, wspiera klientów w automatyzacji procesów produkcji.
więcej ▶
OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW ŚRODOWISKA - Auto Sieradzan (Stargard)
Warsztat samochodowy Auto Sieradzan jest małym przedsiębiorstwem działającym w Stargardzie od ponad 20 lat. W tym czasie firma wypracowała nie tylko kompleksową ofertę obsługi klientów, ale także bardzo ciekawe własne rozwiązania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.
więcej ▶
STREFA EKO PODCZAS TARGÓW PRACODAWCÓW
Serdecznie zapraszamy do Strefy Eko podczas Targów Pracodawców 2017. Strefa Eko to prezentacja wystawców - przedsiębiorców zachodniopomorskich związanych z działalnością proekologiczną, wystawców, którzy stosują proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub wystawców - przedsiębiorców, których główny profil firmy skupia się wokół aktywności proekologicznej.
więcej ▶
OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW ŚRODOWISKA - MPS International Sp. z o.o. (Koszalin)
MPS International Ltd. jest średniej wielkości firmą zajmującą się produkcją kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność stosując się do wielu międzynarodowych norm jakości, wypracowała jednak również własne rozwiązania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.
więcej ▶
OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW ŚRODOWISKA - Piekarnia sc. Jadwiga Kozubek
Piekarnia jest małym przedsiębiorstwem ze Stargard, jednym z dwu reprezentantów branży spożywczej wdrażających model społecznej odpowiedzialności biznesu. Specyfika usług spółki daje szczególną łatwość stosowania rozwiązań CSR i właściciele Piekarni chętnie korzystają z tej możliwości.
więcej ▶
REDUKCJA ZANIECZYSZCZEŃ - IQ METAL
IQ Metal jest nowoczesnym podinstalatorem zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie stali, stali nierdzewnej i aluminium. Produkcja wewnętrzna obejmuje takie procesy, jak cięcie laserem, wykrawanie, zgniatanie, zgrzewanie, obróbka powierzchni i wiele innych.
więcej ▶
OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW ŚRODOWISKA - Sonion
Sonion Polska w ramach grupy Sonion dostarcza zaawansowane rozwiązania dla przemysłu w zakresie produkcji przemysłowej. Projektujemy i budujemy zaawansowane urządzenia produkcyjne (maszyny i urządzenia).
więcej ▶
OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW ŚRODOWISKA - FairWind
FairWind jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji i obsługi turbin wiatrowych na lądzie i na morzu na całym świecie.
więcej ▶
Zielone biuro - fotorelacja
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przedstawiającej Zielone biuro - specjalną strefę, w której znalazły się wskazówki odnośnie oszczędzania zasobów w biurze.
więcej ▶