Amazon
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik magazynowy
rozwiń zwiń
aplikuj
Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w szeroko rozumianej sprzedaży online, a także producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo i Alexa.
W Polsce Amazon inwestuje od 2014 roku i otworzył już pięć Centrów Logistyki E-Commerce: w Poznaniu, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy, a także w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku oraz oddział Amazon Web Services w Warszawie. Stałe zatrudnienie w Amazon znalazło już ponad 14 000 osób, które codziennie dbają o to, aby produkty dostępne na stronach firmy zostały dostarczone do klientów.

Amazon oferuje pensje na poziomie górnej granicy zarobków w branży, bardzo atrakcyjne świadczenia pozapłacowe, a także szerokie możliwości rozwoju kariery.

Więcej informacji nt. prowadzonych rekrutacji dostępnych jest na stronie: www.pracujwamazon.pl
Gryf S A.
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik Produkcji (Cukiernik przemysłowy), Mechanik-Elektromechanik
rozwiń zwiń
aplikuj
Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A. powstało w 1946 roku w Szczecinie. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji wyrobów czekoladowych i kakaowych. Znajdujemy się w centrum miasta na Łasztowni.

Od maja 2007 roku firma jest członkiem francuskiej grupy CEMOI. Grupa CEMOI jest jedną z najważniejszych producentów produktów czekoladowych we Francji, posiadającą łącznie 14 fabryk w różnych krajach. Ciągły rozwój firmy, poprawa i doskonalenie warunków pracy, pozwala nam proponować pracę dającą stabilizację zawodową i zadowolenie. Może i TY zechcesz dołączyć do naszego zespołu.
Pracownik Produkcji (Cukiernik przemysłowy)


Wymagania:
- Wykształcenie zasadnicze lub średnie ( mile widziane wykształcenie związane z produkcją żywności),
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży cukierniczej,
- Wskazane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
- Dyspozycyjność i zdyscyplinowanie,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych.

Oferujemy:
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w systemie 3-zmianowym,
- Pracę w weekendowym systemie czasu pracy,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- Premię miesięczną,
- Nagrodę roczną,
- Pakiet medyczny,
- Świadczenia socjalne.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja.ppcgryfsa@gmail.com

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Twoja oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A., ul. Władysława IV nr 9b, 70-651 Szczecin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A., ul. Władysława IV nr 9b, 70-651 Szczecin lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo_gryf@cemoi.com.


Mechanik lub Elektromechanik


Zadania:
- Naprawy i konserwacje maszyn i urządzeń,
- Obróbka metalu metodą skrawania, praca z elektronarzędziami,
- Pomoc przy montażu konstrukcji, maszyn i urządzeń,
- Budowa i eksploatacja instalacji elektroenergetycznych, parowych i chłodniczych.

Wymagania:
- Precyzja i dokładność,
- Mile widziane uprawnienia energetyczne,
- Mile widziane prawo jazdy kat. B,
- Wykształcenie średnie techniczne,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Wskazane badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Premię miesięczną,
- Nagrodę roczną,
- Pakiet medyczny
- Świadczenia Socjalne.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja.ppcgryfsa@gmail.com

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Twoja oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A., ul. Władysława IV nr 9b, 70-651 Szczecin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego "GRYF" S.A., ul. Władysława IV nr 9b, 70-651 Szczecin lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo_gryf@cemoi.com.
Collegium Balticum
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunkach Pedagogika, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Informatyka, Pedagogika Specjalna
rozwiń zwiń
aplikuj
Skutecznie dowodzimy, że jesteśmy Uczelnią praktycznie najlepszą w Szczecinie. Najważniejsze jest, aby w toku studiowania został zachowany zdrowy balans między niezbędną teorią, a praktycznymi umiejętnościami i kompetencjami.
Reagując na zmiany demograficzne, ekonomiczne, koniunkturalne, wdrożyliśmy wiele systemowych i praktycznych rozwiązań, dostosowując nasze propozycje edukacyjne do aktualnych potrzeb Studentów i rynku pracy. Nasi studenci skutecznie łącza życie osobiste i zawodowe ze studiowaniem. Studia w naszej Uczelni w miastach: Szczecin i Stargard na kierunku: Pedagogika, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Informatyka, Pedagogika Specjalna, fachowa praktyczna wiedza, kontakt z ekspertami i doświadczonymi praktykami, przejrzyste i uczciwe warunki studiowania, zero ukrytych kosztów, atrakcyjne czesne.
DGS
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Analytic and global master data steward, ATLAS Application Support Consultant, GL Accountant, GL Supervisor, Internal Control Specialist, Inżynier automatyk i inne!
rozwiń zwiń
aplikuj
DGS w Polsce
Doskonałe usługi skupione na potrzebach klientów

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie DGS w Polsce zatrudnia łącznie 2 500 osób i wciąż rozszerza swoją działalność, poszukując nowych pracowników.
W ramach DGS działają dwie organizacje, należące do grupy William Demant:

DGS Poland (Mierzyn k. Szczecina) zajmuje się wdrażaniem nowych produktów oraz wytwarzaniem aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego, a także prowadzi centrum dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.

DGS Business Services (Szczecin) odpowiada za obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy William Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

Pracownicy obu organizacji DGS biorą udział w międzynarodowych projektach, ściśle współpracując z centralą w Danii.


Zapraszamy do zespołu na stanowiska:

Analytic and global master data steward - Aplikuj!

ATLAS Application Support Consultant - Aplikuj!

GL Accountant - Aplikuj!

GL Supervisor - Aplikuj!

Internal Control Specialist - Aplikuj!

Inżynier automatyk - Aplikuj!

Inżynier Jakości - Aplikuj!

Inżynier jakości NPI - Aplikuj!

Inżynier procesu i produktu - Aplikuj!

Inżynier walidacji - Aplikuj!

Junior HR systems specialist - Aplikuj!

Manager Projektów Strategicznych - Aplikuj!

Process engineer for PLM system - Aplikuj!

Pracownik Magazynu - Aplikuj!

Pracownik Produkcji - Aplikuj!

Praktykant w dziale Employer Branding - Aplikuj!

Production data analyst - Aplikuj!

Project Manager - Aplikuj!

Software Developer in Software Solutions - Aplikuj!

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Aplikuj!

Specjalista ds. procesów wtryskowych - Aplikuj!

Młodszy technolog procesów wtryskowych - Aplikuj!

Transport Coordinator - Aplikuj!
Fiege
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Specjalista Wsparcia Magazynu, Lider Grupy, Pracownik Wsparcia Magazynu, Magazynier, Specjalista ds. Usług Zewnętrznych, Inżynier Procesów
rozwiń zwiń
aplikuj
Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m2 i zatrudnia prawie 13 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek w 15 krajach.

Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia ponad 2000 osób. Obsługuje prawie 400 tys. m2 powierzchni magazynowej i świadczy usługi dla różnych branż m.in. E-Commerce, modowej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. FIEGE posiada 10 oddziałów oraz 8 terminali przeładunkowych, w których odpowiada za logistykę magazynową, usługi kreujące wartość dodaną, zarządzanie zwrotami, przechowywanie leków w temperaturze kontrolowanej, a także transport krajowy i międzynarodowy.
W 2017 roku, w Gardnie k. Szczecina, razem z Zalando otworzyliśmy kolejne centrum dystrybucyjne, w którym zatrudniamy już ponad 900 osób. Co nas łączy z Zalando? Potrzeba pracy sporej grupy osób, by modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 20. milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas.

Dołącz do naszego zespołu! Rekrutujemy na stanowisko:
SPECJALISTA WSPARCIA MAGAZYNU (CD ZALANDO, GARDNO)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- identyfikowanie i rozwiązywanie problemów operacyjnych związanych z pracą stanowisk produkcyjnych Centrum Dystrybucyjnego,
- identyfikowanie problemów technicznych i kierowanie ich do działów wsparcia technicznego Centrum Dystrybucji,
- kontrolowanie procesów przepływu materiałów,
- zgłaszanie problemów technicznych i operacyjnych w ramach funkcjonującego systemu informatycznego,
- współpraca z pozostałymi działami Centrum Dystrybucyjnego w zakresie utrzymania ciągłości procesów magazynowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- wykształcenia min. średniego technicznego,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- biegłości w obsłudze programów MS Excel, MS Word,
- gotowości do uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności,
- komunikatywności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz współpracy w grupie.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,
- obiady za 1 zł w naszej kantynie,
- dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,
- możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE, programy awansów),
- kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola - Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

Aplikuj!


LIDER GRUPY (CD ZALANDO, GARDNO)

Do Twoich zadań należeć będzie:
- organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu,
- dbanie o przepływ informacji,
- współpraca z innymi działami i liderami,
- bieżące raportowanie postępów pracy.

Szukamy osób, które:
- potrafią słuchać oraz otwarcie i szczerze rozmawiać,
- posiadają min. średnie wykształcenie,
- chcą z nami tworzyć dobre miejsce pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym, 5 dni w tygodniu),
- dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych oso?b,
- obiady za 1 zł w naszej kantynie,
- dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,
- możliwość rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE, programy awansów wewnętrznych),
- bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,
- kartę sportową lub kartę kulturalną - wybierasz Ty, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

Aplikuj!


PRACOWNIK WSPARCIA MAGAZYNU (CD ZALANDO, GARDNO)

Do Twoich zadań należeć będzie:
- samodzielne rozwiązywanie problemów wynikających z przyczyn technicznych oraz jakościowych,
- przekazywanie i raportowanie problemów wymagających zewnętrznego wsparcia,
- dzielenie się wiedzą pomiędzy działami w celu okres?lenia przyczyny źródła problemu oraz opracowywanie propozycji rozwiązań,
- odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych z dokumentami,
- stała współpraca z przełożonym w celu usprawniania procesów magazynowych,
- przestrzeganie przepisów i zasad BHP w czasie pracy.

Szukamy osób, które:
- bez problemu posługują się komputerem oraz narzędziami z pakietu MS Office,
- znają język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym (B1),
- lubią innych ludzi i pracę w zespole,
- dobrze organizują pracę własną i są samodzielne,
- chcą się rozwijać oraz tworzyć z nami dobre miejsce pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym, 5 dni w tygodniu),
- darmowy transport do i z pracy (z ponad 30 miejscowości),
- bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,
- obiady za 1 zł w naszej kantynie,
- dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,
- możliwość rozwoju (darmowe lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE, programy awansów wewnętrznych),
- kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola - Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

Aplikuj!


PRACOWNIK MAGAZYNU (CD ZALANDO, GARDNO)

Szukamy sumiennych i odpowiedzialnych oso?b, kto?re chcą stać się częścią naszego zespołu na dłużej. Nie stawiamy barier, zatrudniamy osoby w różnym wieku. Nie wymagamy specjalnych umiejętności - wszystkiego nauczymy się wspólnie.

W zależności od działu, do którego dołączysz będziesz odpowiedzialna/ny za:
- kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
- przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,
- obsługę zwrotu zamówień,
- obsługę narzędzi elektronicznych (skaner i komputer),
- utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym, 5 dni w tygodniu),
- wynagrodzenie podstawowe 2 700 zł brutto i do 405 zł brutto premii miesięcznej uzależnionej od wyników Twojej pracy (jasno określone kryteria),
- darmowy transport do i z pracy (z ponad 30 miejscowości),
- bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,
- obiady za 1 zł w naszej kantynie,
- dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,
- możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE, programy awansów),
- kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola - Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

Aplikuj!

SPECJALISTA DS. USŁUG ZEWNĘTRZNYCH

Do Twoich zadań należeć będzie:
- realizacja zakupów materiałów związanych z funkcjonowaniem centrum logistycznego,
- nadzór nad stanami magazynowymi,
- organizacja i obsługa benefitów pracowniczych, takich jak transport zbiorowy oraz restauracja,
- sprawowanie opieki nad zadaniami i aspektami prawnymi związanymi z ochroną środowiska (gospodarka odpadami),
- prowadzenie ewidencji umów, aneksów, procedur, instrukcji,
- raportowanie kosztowe, ilościowe i jakościowe usług świadczonych przez dostawców.

Szukamy osób, które:
- posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bez problemu posługują się narzędziami pakietu Office - szczególnie MS Excel,
- swobodnie realizują wiele zadań zakupowych w tym samym czasie,
- przynoszą rozwiązania i nowe pomysły oraz myślą analitycznie,
- potrafią słuchać oraz otwarcie i szczerze rozmawiać,
- znają język angielski lub niemiecki,
- posiadają czynne prawo jazdy kat. B,
- chcą się rozwijać oraz tworzyć z nami fajne miejsce pracy.

Aplikuj!


INŻYNIER PROCESÓW

Do Twoich zadań należeć będzie:
- stały nadzór nad procesami,
- wspieranie organizacji procesów zgodnie ze standardami jakości i zasadami BHP,
- monitorowanie procesów logistycznych i inicjowanie zmian,
- wsparcie i udział w audytach i procesach planowania nowych rozwiązań logistycznych,
- tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych,
- wsparcie działu w bieżących zadaniach,
- współpraca z innymi działami w zakresie planowania i optymalizacji procesów.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- wykształcenia wyższego technicznego,
- min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wiedzy z zakresu inżynierii procesowej,
- umiejętności analitycznych,
- dobrej znajomości narzędzi MS Office i aplikacji Google,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dla nas dodatkowym atutem.

Aplikuj!
Idea HR Group
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Inżynier Elektryk, Specjalista ds. Logistyki, Specjalista ds. transportu, Specjalista ds. HR, Księgowy, Księgowy z j. Angielskim, Doradca Reklamowy, Specjalista ds. Administracyjnych, Mechanik narzędziowy, Ślusarz narzędziowy, Malarz-Piaskarz i inne!
rozwiń zwiń
aplikuj
Idea HR Group - jesteśmy firmą rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w procesach pozyskania najlepszej, wykwalifikowanej kadry. Jesteśmy ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata. Współpracujemy z najlepszymi i dla nich szukamy obecnie:
INŻYNIER ELEKTRYK BEZ DOŚWIADCZENIA

Jeśli chcesz :
- Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole
- Możliwość rozwoju
APLIKUJ!


KSIĘGOWA/KSIĘGOWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Jeśli chcesz :
- umowę o pracę;
- atrakcyjne zarobki
- jasną ścieżka rozwoju
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w międzynarodowym środowisku
APLIKUJ!


GŁÓWNA KSIĘGOWA

Jeśli chcesz:
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- Szeroki pakiet benefitów
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Dobrą atmosferę pracy

APLIKUJ!


ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Jeśli chcesz:
- Mieć atrakcyjne warunki zatrudnienia z indywidualnym pakietem medycznym i sportowym oraz ubezpieczeniem grupowym
- Możliwości rozwoju i szkoleń dopasowanych do stanowiska
- Pracować w międzynarodowym, inspirującym i innowacyjnym środowisku
- Mieć swobodę w organizowaniu własnej pracy w zgodzie z ogólnymi celami firmy
APLIKUJ!


MONTER/ELEKTROMONTER

Jeśli chcesz :
- pracę na jedną zmianę 7.00 - 15.00
- umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet premii
- dobrą atmosferę pracy
APLIKUJ!


MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE

Jeśli chcesz:
- pracę w systemie dwuzmianowym
- umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy
- dobrą atmosferę w pracy
- premie uznaniową
- premie frekwencyjną
- premie produkcyjną
APLIKUJ!


MONTER

Jeśli chcesz :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy
- szeroki pakiet benefitów
- dobrą atmosferę pracy
- premię uznaniową
- premie frekwencyjną
APLIKUJ!


LIDER MAGAZYNU

Jeśli chcesz:
- Umowę o pracę
- Stabilne warunki pracy
- Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
- Pracę w międzynarodowym środowisku
APLIKUJ!


DATABASE ADMINISTRATOR

Jeśli chcesz:
- Deliver proactive support to the organization, including troubleshooting, analyzing and improving MS SQL Servers / Dynamics AX Infrastructure
- Monitoring of anomalies and determining the causes of failures in database systems and take action to resolve the issues
- Follow up on incidents and issues in cooperation with colleagues from different worldwide locations
- Take part in implementing new systems, applications and solutions
- Contribute to continuous improvement of daily work
APLIKUJ!


SPECJALISTA DS. BHP

Jeśli chcesz:
- Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
- Pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
- Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie).
APLIKUJ!


INŻYNIER MECHANIK

Jeśli chcesz:
- międzynarodowe, inspirujące, energiczne oraz wymagające środowisko pracy,
- możliwości rozwoju i szkoleń dopasowanych do stanowiska, swobodę w organizowaniu własnej pracy w zgodzie z ogólnymi celami firmy,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia z indywidualnym pakietem medycznym i sportowym, ubezpieczenia grupowe
- potwierdzony badaniami przyjazny klimat pracy
APLIKUJ!
IKEA Industry
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Automatyk, Pracownik produkcji/Operator maszyn, Mechanik, Elektryk
rozwiń zwiń
Jesteśmy wielkimi fanami drewna!
IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani "własną produkcją IKEA".

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Chcemy być dobrym przykładem we wszystkich aspektach biznesu, przy czym niezwykle ważni są dla nas pracownicy i zrównoważony rozwój. Dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko, korzystać z zasobów w zrównoważony sposób i wytwarzać więcej za mniej. W ten sposób przyczyniamy się do niskich cen, oferowanych w sklepach IKEA.
Działamy w ramach Dywizji Solid Wood, w Operations West, zlokalizowanej w zachodniej części Polski. Nasze fabryki znajdują się w: Chociwlu (tartak), Stepnicy (tartak i fabryka mebli), Resku (fabryka płyty klejonej), Goleniowie (fabryka mebli). Nasze cele realizujemy wraz z ok. 2300 pracownikami fabryk.
Jesteś osobą, która kieruje się wartościami i ma własne zdanie? To co dla innych jest niemożliwe, dla Ciebie jest zawsze wyzwaniem? Ambicja to Twoje drugie imię? Stanowiska przez nas oferowane są pełne wyzwań, pozwalają na ciągłe doskonalenie się i rozwój. Dla nas liczy się każdy człowiek - to w niego wierzymy i inwestujemy.


Aktualne rekrutacje

Goleniów: Automatyk
Resko i Chociwel: Pracownik produkcji/Operator maszyn, Mechanik, Elektryk, Automatyk
Stepnica: Pracownik produkcji

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwości rozwoju
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracowniczy program emerytalny
- Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie
NW opłacane przez Pracodawcę
- Prywatną opiekę medyczną
- 30 minutową przerwę w pracy
- Posiłki w zakładowej stołówce
- Liczne świadczenia socjalne

Nasze oczekiwania:
-masz zmysł techniczny,
-jesteś osobą zaangażowaną,
-lubisz pracę w zespołach
-jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym?

Aplikuj!

Chcesz do nas dołączyć?
Wybierz jedną z naszych lokalizacji i aplikuj:

Goleniów: rekrutacja.goleniow@ikea.com
Resko: rekrutacja.resko@ikea.com
Chociwel: rekrutacja.chociwel@ikea.com
Stepnica: rekrutacja.stepnica@ikea.com
KK Wind Solutions
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik produkcyjny, Pracownik pakowania, Magazynier, Tester/elektryk, Kierownik Przepływu Produkcji, QHSE System Engineer
rozwiń zwiń
aplikuj
Bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu, KK Wind Solutions jest silnym partnerem w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostarczanie kompleksowych systemów kontrolnych jak i systemów oraz podsystemów zarządzania oraz monitoringu turbiny.

Tworzymy dobrze współpracujący oraz dynamiczny zespół, o płaskiej strukturze organizacyjnej, dzięki czemu stawiane nam zadania realizujemy szybko oraz efektywnie, dostarczając tym samym maksymalne wartości dla klientów.
Nasza Wizja: Wspieramy przyszłość zasilaną wiatrem

Nasza Misja: Ulepszać, aby integrować

Jesteśmy ekspertami łączenia wiedzy technicznej oraz naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki temu nieustannie tworzymy nowe, ulepszone rozwiązania dla energii wiatrowej. Na każdym etapie działania staramy się nie tylko spełniać oczekiwania, lecz również je przekraczać.
LM Wind Power
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Operator transportu wewnętrznego - magazynier, Supervisor - serwis, Operator produkcji - łopaty do turbin wiatrowych
rozwiń zwiń
Firma LM Wind Power a GE Renewable Energy Business jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów. Od roku 2017 jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji General Electric.

Jako ceniony partner biznesowy na rynkach całego świata, posiadamy wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Z dumą przyczyniamy się do zasilania świata czystą energią wiatrową.
Nasze fabryki znajdują się na czterech kontynentach: Europy, Azji i obu Ameryk. Nieustannie doskonalimy technologię produkcji unikalnych łopat, których żywotność jest gwarantowana na 20 lat. W Polsce jesteśmy od 2008 roku, a nasza lokalizacja to Przemysłowy Park Goleniowski. Po rozbudowie zakładu w Goleniowie załoga liczy już ponad 1200 osób.

Posiadamy własne centrum testowe i tunel aerodynamiczny, gdzie sprawdzamy parametry naszych innowacyjnych wyrobów. Troska o bezpieczeństwo i ochronę środowiska zostały potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami oraz uznaniem ze strony klientów.

Współpracujemy z lokalnymi władzami oraz uczelniami i szkołami, umożliwiamy praktyki najlepszym studentom, angażujemy się w różne inicjatywy socjalne, wspieracjąc lokalną społeczność w regionie (udział w wydarzeniach sportowych, pomoc Domom Dziecka, lokalnym placówkom edukacyjnym).

Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo, ergonomię i higienę pracy. Stwarzamy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy dla wszystkich naszych pracowników. Dbamy o zdrowie - oferując prywatną opiekę medyczną i dbając o profilaktykę (np. przeciwko rakowi piersi).

Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, specjalistyczne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. W ramach oferowanych benefitów każdy pracownik otrzymuje dodatkowo ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny Medicover, mamy w zapleczu kantynę i zewnętrzny catering a koszt 2-daniowego posiłku to zaledwie 3 zł, darmowe przekąski z automatów vendingowych, świąteczne prezenty i karty benefitowe Edenred, wyjazdy i aktywności integracyjne oraz wiele innych dodatków finansowanych przez pracodawcę.

Jesteśmy firmą, która na przestrzeni ostatnich 10 lat w Goleniowie bardzo szybko się rozwija, kolejne inwestycje pozwalają nam na dodatkowe zatrudnienia. Aktualnie poszukujemy wyróżniających się specjalistów z rynku pracy na stanowiska administracyjne, inżynieryjne, produkcyjne w obszarach Serwisu, HR, Finansów, IT, Sourcingu, Produkcji, Inżynierii Procesowej, a także w strukturach globalnych, co daje możliwość pracy w projektach na całym świecie.


Zapraszamy do zespołu na stanowiska:

Sourcing Leader, Global Sourcing - Aplikuj!

Accountant - Finance Department - Aplikuj!

Asistant, Global Maintenance - Aplikuj!

Planning Coordinator, Service - Aplikuj!

Operator Produkcji - Łopaty do Turbin Wiatrowych - Aplikuj!

UT Inspector, Service - Aplikuj!

Warranty Project Lead - Aplikuj!

Technik Serwisu - Łopaty do Turbin Wiatrowych - Aplikuj!
LSJ HR Group
Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Magazynier, Spawacz 135/136, Młodszy monter, Pracownik produkcji, Kontroler jakości, Pracownik magazynu, Brygadzista - Operator Maszyn, Inżynier procesu, Inżynier procesu - Technolog, Inżynier automatyk, Inżynier Jakości, Mechanik utrzymania ruchu
rozwiń zwiń
aplikuj
LSJ HR Group to szczecińska firma rekrutacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, największych firm z regionu. Dla każdego kandydata walczymy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju. Poza rekrutacją i selekcją pracowników stałych i tymczasowych, oferujemy kompleksowe rozwiązania zakresu zarządzania kadrami, wsparcie pracowników na poziomie indywidualnym i zespołowym, szkolenia rozwojowe, produktowe, integracyjne oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy. Wierzymy, że ludzie to kluczowy element organizacji. Dlatego każdego dnia podpowiadamy naszym Klientom, że zawsze jest dobry moment na zmianę lub udoskonalenie systemów zarządzania zasobami personalnymi.
Magazynier
Lokalizacja: Szczecin Dąbie

Opis stanowiska:
Szukasz pracy od zaraz w firmie z zagranicznym kapitałem, która dba o samopoczucie pracowników i stawia na rozwój? Trafiłeś idealnie! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Sprawdzanie towaru przyjmowanego i wydawanego
- Kontrola wydawania towaru na podstawie prawidłowo wystawionych dokumentów

Co oferujemy?
- Stawkę godzinową negocjowaną w zależności od umiejętności
- Pełen etat w oparciu o umowa o pracę
- Atrakcyjny system comiesięcznego premiowania
- Darmowy autobus pracowniczy z centrum Szczecina
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet benefitów

Czego oczekujemy?
- Aktualnych uprawnień UDT
- Umiejętności obsługi wózków bocznych z napędem elektrycznym, elektrycznych czołowych spalinowych czołowych z uprawnieniami na wymianę butli gazowych
- Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

Masz pytania?
Zadzwoń +48 505 985 662 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Spawacz 135/136
Lokalizacja: Goleniów/Łozienica

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, wiodącego na rynku producenta niestandardowych pojazdów modułowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacza 135/136.

Co oferujemy?
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie w przedziale 24-35zł brutto/h
- Comiesięczną premię 500zł brutto
- Benefity pozapłacowe (dofinansowania z Funduszu Socjalnego)
- Pracę w nowoczesnej firmie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Znajomości rysunku technicznego
- Umiejętności spawania metodą 135 i 136
- Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem

Masz pytania?
Zadzwoń +48 511 866 775 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Młodszy monter
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku, zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy pracowników produkcji lekkiej- bez doświadczenia!

Co oferujemy?
- Nową, WYŻSZĄ stawkę na start
- Umowę o pracę od 1 dnia!
- BEZPŁATNY autobus pracowniczy ze Szczecina, Stargardu oraz Pyrzyc
- Wynagrodzenie złożone z podstawy, miesięcznej premii i bonusu za obecność
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Możliwość awansu i wzrostu stawki

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Składanie elementów na podstawie schematów
- Posługiwanie się prostymi elektronarzędziami - praca jak najbardziej dla kobiet!
- Dbałość o jakość powierzonych prac

Czego oczekujemy?
- Gotowości do pracy na 2 zmiany
- Chęci do nauki i zaangażowania

Masz pytania?
Zadzwoń +48 511 866 775 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Pracownik Produkcji
Lokalizacja: Szczecin Dąbie

Opis stanowiska:
W związku z ciągłym rozwojem polskiego oddziału firmy z hiszpańskim kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji - bez doświadczenia

Co oferujemy?
- Umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia
- Stawkę podstawową + premię
- Bezpłatny transport z Centrum Szczecina
- Możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych (dodatkowo odpłatnych)
- Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego imprezy integracyjne i bony pieniężne na święta
- Odzież roboczą

Czego oczekujemy?
Gotowości do pracy na 3 zmiany lub w systemie równoważnym (reszty Cię nauczymy).
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Prace wykończeniowe przy cyklu produkcyjnym, polegające na operowaniu nożycami, miarką, klejeniu elementów z tworzywa sztucznego oraz prostych pracach magazynowych.

Masz pytania?
Zadzwoń +48 505 985 662 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Kontroler jakości
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska:
Dla dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy pracowników magazynu!

Co oferujemy?
- Umowę o pracę od 1. dnia!
- Bezpłatny transport dla pracowników
- Stawkę podstawową + premię
- Twoje wynagrodzenie wzrośnie wraz ze stażem pracy
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych - dodatkowo odpłatnych
- Świeże owoce dla pracowników

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Chęci do współpracy długoterminowej
- Podstawowej znajomości obsługi komputera
- Gotowości do pracy na 2 zmiany

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Wprowadzanie danych do systemu
- Kontrola jakości artykułów, ocena stanu wizualnego
- Wspomaganie transportu wewnętrznego

Masz pytania?
Zadzwoń +48 503 325 336 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Pracownik magazynu
Lokalizacja: Przecław lub Stobno

Czego możesz się spodziewać?
- Prostej pracy polegająca na ocenie wizualnej stanu odzieży markowej
- Umowy o pracę od pierwszego dnia!
- Wynagrodzenia 15,50 zł brutto/ godz. na start + premia 300 zł
- Dodatków stażowych już po 6 tygodniach pracy
- Pracy od poniedziałku do piątku - 2 zmiany
- Darmowych owoców
- Darmowego dojazdu do pracy i z miejsca pracy

Masz pytania?
Zadzwoń +48 503 325 336 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Pracownik produkcji
Lokalizacja: Goleniów/Łozienica

Czego możesz się spodziewać?
- Pracy przy produkcji materiałów lekkich
- Wynagrodzenia od 2000 netto (dodatkowo jest miesięczna premia do 300 netto!)
- Darmowej opieki medycznej, dzięki której bez problemu dostaniesz się do lekarza
- Dofinansowania karty sportowej ? darmowy wstęp do wielu siłowni, basenów!
- Możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego - atrakcyjna oferta
- Paczek dla Twoich pociech
- Cyklicznych imprez integracyjnych dla wszystkich pracowników firmy

Masz pytania?
Zadzwoń +48 511 866 775 lub spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.

Pracownik magazynu
Lokalizacja: Szczecin, Załom

Czego możesz się spodziewać?
- Pracy przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień
- Atrakcyjnej stawki na START: 18 zł brutto/ godz.
- Pracy na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
- W piątek pracę kończysz już o 13!
- Premii obecnościowej
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Niezbędnych narzędzi do pracy

Masz pytania?
Zadzwoń +48 789 279 733 lub +48 505 985 662 albo spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Kontroler jakości
Lokalizacja: Stobno

Czego możesz się spodziewać?
- Prostych prac polegających na kontroli jakości produktów
- Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenia na start 15,50 zł brutto/h + premia 300 zł brutto /
- Wzrostu wynagrodzenia wraz ze stażem pracy
- Premii rocznej jubileuszowej
- Pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
- Możliwości pracy w godzinach nadliczbowych dla osób chętnych ? dodatkowo odpłatnych
- Świeżych owoców dla pracowników
- Imprez pracowniczych
- Bezpłatnego transportu na obie zmiany

Masz pytania?
Zadzwoń 48 503 325 336 albo spotkaj się z nami w LSJ, al. Niepodległości 22, 7 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 8-17.


Brygadzista - Operator Maszyn
Lokalizacja: Szczecin

Opis: Firma z kapitałem Polskim, specjalizująca się w produkcji opakowań poszukuje odpowiednich osób na stanowisko: Brygadzista - Operator Maszyn

Co oferujemy?
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Renegocjacja warunków po okresie próbnym
- Wolne weekendy
- Dopłata do kosztów dojazdu
- Prace w systemie II zmianowym
- Umowa o pracę
- Szkolenie stanowiskowe

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Kierowanie kilkuosobowym zespołem pracowników 10 osób
- Przezbrajanie maszyn na różne rozmiary wyrobów
- Pilnowanie wykonania wyrobów zgodnie z otrzymanym wzorem i zamówieniem
- Dbanie o przepisy BHP i porządek na danym dziale

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Doświadczenia w zarządzaniu niewielkim zespołem i umiejętności obsługi maszyn
- Smykałka do różnego rodzaju prac mechanicznych, naprawczych
- Dociekliwość i chęć do pracy

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Inżynier procesu
Lokalizacja: Goleniów

Opis: Firma z kapitałem zagranicznym, światowy lider z branży opakowań poszukuje odpowiednich kandydatów/ kandydatek do swojego zespołu na stanowisko: Inżynier procesu

Co oferujemy?
- Stabilną i ciekawa pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wykorzystywanie języka angielskiego
- Bonus kwartalny
- Pracę w stałych godzinach 8 - 16
- Udział we wdrażaniu ciekawych projektów
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- Możliwość znacznego rozwoju własnych kompetencji na samodzielnym stanowisku

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych
- Planowanie prac projektowych i nadzór nad realizacją
- Przygotowanie projektów do realizacji i wprowadzanie ich w życie
- Opracowanie harmonogramu zadań projektowych
- Zapewnienie odpowiedniego przygotowania materiałowego
- Projektowanie rozwiązań technicznych zapewniających wysoki poziom procesów
- Sporządzanie niezbędnej dokumentacji technicznej (projekty techniczne)
- Nadzorowanie i ocena wprowadzonych działań projektowych

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Doświadczenia min. 2 lata w firmie produkcyjnej
- Dobrej znajomości języka angielskiego
-Wykształcenia wyższego technicznego
- Umiejętność obsługi programów AUTOCAD, SOLID EDGE, MS Office

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Inżynier Procesu - Technolog
Lokalizacja:Szczecin

Opis stanowiska:
Firma produkcyjna z kapitałem amerykańskim, zlokalizowana terenie Szczecina poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu- Technolog

Co oferujemy?
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Pracę w firmie, w której na pierwszym miejscu stawia się dobrą atmosferę
- Szeroki pakiet bonusów pozapłacowych

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Nadzór i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych jak i wydajności maszyn
- Analiza możliwości rozwoju produktu
- Wdrożenie metodologii lean do produkcji
- Przeprowadzanie audytów procesowych
- Współpraca z działem jakości przy wyjaśnianiu reklamacji
- Tworzenie dokumentacji procesowej

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Doświadczenie na podobnym stanowisku- minimum 3 lata
- Znajomość narzędzi Lean
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Pozytywne nastawienie

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Inżynier Automatyk
Lokalizacja: Goleniów

Opis stanowiska: W związku z dynamicznym rozwojem firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Goleniowa, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Automatyk (programowanie sterowników PLC)

Co oferujemy?
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
- Szeroki pakiet benefitów i świadczeń pozapłacowych( prywatną opiekę medyczna , ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, zniżkę do 40% na produkty produkowane przez markę własną, pyszne obiady w cenie kilku złotych, imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin, bony na święta świąteczne
- Przyjazną atmosferę pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Programowanie sterowników PLC, udział w projekcie migracji systemów Siemens S5 na S7
- Zapewnienie wsparcia technikom z działu utrzymania ruchu w w obszarze systemów automatycznego sterowania maszyn i urządzeń, nadzór nad funkcjonowaniem systemów automatyki

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Wiedza na temat systemów automatyki przemysłowej
- Znajomości sterowników PLC (najlepiej Siemens S5 i/lub S7), umiejętność ich programowania
- Umiejętności programowania paneli operatorskich HMI
- Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Inżynier Jakości
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska: Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Szczecina poszukuje: Inżyniera Jakości

Co oferujemy?
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym od pn do pt.
- Pracę na samodzielnym stanowisku jako jedyny inżynier jakości w firmie z szybką możliwością awansu na stanowisko kierownicze
- Przyjazną atmosferę pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowywanie i zatwierdzanie dokumentacji
- Koordynowanie działań CAPA oraz procesu ciągłego doskonalenia Systemu Jakości
- Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta
- Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
- Tworzenie FMEA

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Minimum roczne doświadczenie w firmy produkcyjnej, na stanowisku inżyniera/kontrolera jakości
- Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych - mile widziane
- Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Mechanik utrzymania ruchu
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska: Dla naszego klienta - znanej firmy z branży produkcyjnej , prowadzimy rekrutacje na stanowisko: MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Co oferujemy?
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej, urządzeń i instalacji technicznych, wody, cieplnych i chłodniczych
- Przygotowanie i ustawianie maszyn na potrzeby produkcji
- Usuwanie awarii
- Wykonywanie przeglądów i usprawnień

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Wykształcenie zawodowe/techniczne
- Gotowość do pracy zmianowej
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.


Inżynier produkcji
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska: Dla firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym (branża metalurgiczna) z siedzibą w Szczecinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: INŻYNIER PRODUKCJI (Start-up nowego oddziału

Co oferujemy?
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w oddziale duńskiej firmy, która właśnie otwiera nowy zakład w Szczecinie ? firma zajmować się będzie projektowaniem oraz wytwarzaniem obudów rozdzielni elektrycznych, paneli sterowniczych itp.
- Możliwość zatrudnienia osoby z mniejszym doświadczeniem na stanowisku Młodszy Inżynier Produkcji
- Możliwości szkoleń i rozwoju w ramach struktur firmy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Przygotowanie procesu produkcyjnego oraz prowadzenie dokumentacji (procesy cięcia laserem, gięcia, wykrajania, spawania)
- Programowanie maszyn CNC (laser, prasa krawędziowa, wykrawarka marki AMADA)
- Nadzór nad technologią oraz zachowaniem standardów jakości wytwarzanych produktów
- Współpraca z inżynierami z Danii w zakresie opracowywania nowych rozwiązań

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Wykształcenie wyższe techniczne (np. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)
- Umiejętność obsługi programu AutoCad (Projektowanie 2D)
- Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Masz pytania?
Napisz na adres techniczne@lsj.pl albo spotkaj się z nami w LSJ, ul. Celna 1, 3 piętro.
Zapraszamy pn-pt w godzinach 9-17.