PROGRAM OGÓLNY
18 października 2018 roku (czwartek), Hotel Novotel w Szczecinie
10.00 - 17.00
Część wystawiennicza, punkty doradcze i konsultacyjne
10.30 - 16:00
Strefa Wiedzy Pracownika
rozwiń zwiń
W specjalnie przygotowanej Strefie Wiedzy będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach, które poprowadzą eksperci z poszczególnych firm.
18.00 - 20.00
Koncert i wieczór pracodawców
rozwiń zwiń
Część powystawienniczą zwieńczy wieczór pracodawców (koncert i spotkanie nieformalne).
STREFA WIEDZY PRACOWNIKA
10.30 - 11.30
Jak zaprezentować się potencjalnemu Pracodawcy?
Paulina Milczanowska - Stećków - konsultantka / IDEA HR
rozwiń zwiń
Idea HR Group jest firmą rekrutacyjną, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreuje przyjazne procesy, doradza i wspiera swoich kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Wspiera swoich partnerów biznesowych w procesach pozyskania najlepszej, wykwalifikowanej kadry. Jest ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata.
11.30 - 12.30
Prezentacja firmy SEC - dołącz do naszego zespołu!
Marian Nowakowski - Manager ds. Kluczowych Klientów, Aleksandra Ostrowska - Specjalista ds. Personalnych / Szczecińska Energetyka Cieplna
rozwiń zwiń
Grupa SEC tworzona przez Szczecińską Energetykę Cieplną oraz jej spółki zależne, jest producentem i dostawcą ciepła systemowego w Szczecinie, gminach sąsiednich oraz miastach na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.
Wiodącymi udziałowcami Szczecińskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. są E.ON EdisEnergia Spółka z o.o. i Gmina Miasto Szczecin.
Skupia się na zapewnieniu niezawodnych i bezpiecznych dostaw energii cieplnej, a produkowane przez nich ciepło powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego.
Stara się podnosić komfort życia mieszkańców naszego regionu, wspiera lokalne fundacje i organizacje charytatywne, sport, kulturę oraz działania społeczności lokalnych.
Rozwija wewnętrzny potencjał oraz dba o satysfakcję i możliwość rozwoju pracowników oferując przyjazne warunki pracy.
12.30 - 13.30
Prezentacja firmy RSM Poland - pracuj z najlepszymi!
Sebastian Goschorski - Dyrektor Zarządzający / RSM Poland
rozwiń zwiń
RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska. RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół specjalistów oferują przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierują do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w Polsce. Dla korporacji międzynarodowych i dynamicznie rozwijających się firm krajowych świadczą najwyższej jakości usługi audytu, outsourcingu rachunkowości, dokumentacji kadrowo-płacowej i raportowania oraz doradztwa prawnego i transakcyjnego. Wspierają inwestorów w zakładaniu i organizacji firm oraz pomagają w ich rejestracji.
13.30 - 14.00
Specyfika pracy na turbinach wiatrowych, warunki pracy - zacznij karierę w LM Wind Power!
Damian Kozłowski - Manager działu Serwis / LM Wind Power
rozwiń zwiń
LM Wind Power Blades, GE Renewable Energy business jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.
14.00 - 15.00
Praca na morzu szansą rozwoju - pracuj w Polskiej Żegludze Morskiej!
Leszek Kłoda - Kapitan Żeglugi Wielkiej / Polska Żegluga Morska
rozwiń zwiń
Polska Żegluga Morska to największy polski armator oraz jeden z większych w Europie. Przedsiębiorstwo zarządza 61 statkami, w tym masowcami, siarkowcem oraz promami. Podstawowym sektorem działalności PŻM jest przewóz ładunków masowych takich jak węgiel, zboża etc. w żegludze międzynarodowej oraz żeglugę promową na Bałtyku realizowaną przez Spółkę Unity Line. Przewóz ładunków masowych ma zasięg globalny. Najczęściej statki zawijają do portów europejskich, Afryki północnej, Emiratów Arabskich, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz portów Morza Czarnego.
15.00 - 15.30
Kampania Społeczna "Taki jak ja" - realne korzyści i oszczędności związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością
Daniel Kapała, Inga Mikee / PFRON, Andrzej Smoliński / Fundacja Pod Aniołem
rozwiń zwiń
Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat korzyści i specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych. Przybliżona zostanie wiedza na temat warunków zatrudniania, jak również profitów i refundacji przysługujących z tego tytułu.
16.00 - 17.00
Spotkania indywidualne
WIECZÓR PRACODAWCÓW
18.00 - 20.00
Muzyka na żywo
Koncert "Chłopca z zabawkami"
rozwiń zwiń
Artysta o sobie - "Nazywam się Tomek Skierczyński, jestem gitarzystą i wokalistą, autorem muzyki i tekstów, gram również na harmonijce ustnej.Od 13 lat występuję na scenie z niezależnym alt rockowym zespołem Time To Express, z którym nagrałem 3 albumy. Ponadto stworzyłem projekt o nazwie Fading Leaves stawiając na alternatywną muzykę soft folkową. Komponuję również solo pod szyldem Chłopiec z Zabawkami. Gitara akustyczna, kilka odjechanych gadżetów na prąd pod nogami, mikrofon i tuzin harmonijek to moje zabawki, bawię się nimi w muzykę."
18.30 - 20.30
Bankiet
Spotkanie nieformalne dla Wystawców wydarzenia