parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy


LM Wind Power a GE Renewable Energy Business

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik infrastruktury, Operator produkcji - łopaty do turbin wiatrowych, Maintenance coordinator, service

Firma LM Wind Power a GE Renewable Energy Business jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów.
Od roku 2017 jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji General Electric.

Oferty pracy

Leroy Merlin

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Doradca Klienta, Kasjer, Magazynier oraz stanowiska specjalistyczne do Centrali

Leroy Merlin jest jednym z liderów na rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów. Jesteśmy obecni w 14 krajach na 4 kontynentach. Należymy do przedsiębiorstwa ADEO.

Oferty pracy

Cargotec Poland Sp. z o.o. Fabryka Kalmar

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Monter, Elektromonter, Magazynier, Kierownik ds. zakupów, Asystent ds. zakupów

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar.

Oferty pracy

DGS

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Audiological Tester, AX Application support consultant, Business master data specialist, GL Accountant, GL Manager, GL Supervisor, Inspektor jakości i i inne!

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production
i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki.

Oferty pracy

Fiege

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik magazynu, Magazynier - operator wózków widłowych, Specjalista ds. kadr i płac, Problem Solver, Lider grupy, Specjalista ds. przepływu i inne!

FIEGE to międzynarodowy lider logistyki kontraktowej. Jest firmą rodzinną, której historia sięga pięciu pokoleń wstecz, czyli prawie 150 lat.

Nasi klienci to nasi partnerzy, dla których optymalizujemy procesy na każdym etapie łańcucha logistycznego, dopasowując narzędzia i sposób działania do indywidualnych oczekiwań.

Oferty pracy

HAYS

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Senior Java Developer, IT Helpdesk Specialist, IT Helpdesk Manager

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną.

Działając na rynku rekrutacyjnym od 50 lat, Hays posiada 262 biura w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich blisko 12 000 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce.

Oferty pracy

Idea HR Group

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik Serwisu/ Inżynier serwisu, Specjalista ds. obsługi klienta, Operator CNC, Magazynier, Koordynator ds. administracji, Pakowacz z uprawnieniami UDT i inne!

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej.

Wspieramy naszych partnerów biznesowych w procesach pozyskania najlepszej, wykwalifikowanej kadry. Jesteśmy ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata.

Oferty pracy

Momox

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Asystent(ka) działu HR, Pracownik magazynu, Zastępca kierownika oddziału w Stobnie / Przecławiu, Technik utrzymania obiektu

Momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 150 mln € przychodem i ponad 1.600 pracownikami nadal stale rośniemy.

Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania

Oferty pracy


Noratel

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Elektromonter / pracownik produkcji, Magazynier wysyłek, Asystent ds. eksportu

Noratel jest producentem wysokiej jakości transformatorów. W Polsce jesteśmy największym zakładem produkcyjnym. Od 50 lat dostarczamy produkty do wielu firm w przemyśle energetycznym.

Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. na statkach, w pociągach, turbinach wiatrowych, schodach ruchomych, dźwigach i urządzeniach medycznych. Wspólnie z naszymi pracownikami stale rozwijamy nasze produkty i miejsce pracy.

Oferty pracy

Novotel

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Recepcjonista, Kelner, Kucharz, Pokojowa/y

Novotel Szczecin Centrum jest częścią grupy Accor - wiodącej na świecie grupy hotelarskiej oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 800 hotelach, kurortach i rezydencjach w 100 krajach świata.

Accor jest właścicielem takich marek hotelowych jak Raffles, Sofitel, MGallery, Mercure, Novotel, ibis, ibis Styles czy ibis Budget - od luksusowych po ekonomiczne, i od ponad 50 lat świadczy usługi związane
z gościnnością.

Oferty pracy

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik produkcji, Kontroler jakości

NSG Group, której częścią jest Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie Grupa zatrudnia ok. 27 000 pracowników w 28 krajach, z czego ponad 4 000 pracuje w Polsce.

Pilkington IGP to lider przetwórstwa szkła i wiodący producent szyb zespolonych w Polsce. Tym, co wyróżnia ofertę firmy jest nie tylko szeroka gama najwyższej jakości produktów, ale także najbardziej innowacyjne rozwiązania dedykowane branży architektonicznej.

Oferty pracy

RSM Poland

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Samodzielna/y Księgowa/y z językiem angielskim, Księgowa/y
z językiem angielskim, Specjalista/ka ds. kadr i płac

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia więcej niż 41.000 specjalistów na świecie.

Oferty pracy

Worldpeople Polska

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Spawacz, Dekarz, Elektryk, Monter rurociągów, Spawacz MIG/MAG, Monter sieci gazowej i wodociągowej w Niemczech i inne!

Nasza praca polega na rekrutacji, weryfikowaniu oraz dostarczaniu klientowi pracowników tymczasowych posiadających odpowiednie kwalifikacje i motywację do pracy, bądź też zgodnie z zapotrzebowaniem klienta wyszukujemy osoby aktywne zawodowo posiadające odpowiednie kwalifikacje i gotowe podjąć współpracę.

Oferty pracy

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Strażnik działu ochrony, Młodszy pielęgniarz / młodsza pielęgniarka, Młodszy referent - terapeuta zajęciowy, Młodszy asystent - lekarz psychiatra i inne!

Służba Więzienna podlega Ministrowi Sprawiedliwości, jest formacją umundurowaną, uzbrojoną
i apolityczną.

Oferty pracy