parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy


LM Wind Power a GE Renewable Energy Business

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik infrastruktury, Operator produkcji - łopaty do turbin wiatrowych, Maintenance coordinator, service

Firma LM Wind Power a GE Renewable Energy Business jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów.
Od roku 2017 jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji General Electric.

Oferty pracy

Cargotec Poland Sp. z o.o. Fabryka Kalmar

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Monter, Elektromonter, Magazynier, Kierownik ds. zakupów, Asystent ds. zakupów

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar.

Oferty pracy

DGS

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Audiological Tester, AX Application support consultant, Business master data specialist, GL Accountant, GL Manager, GL Supervisor, Inspektor jakości i i inne!

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production
i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki.

Oferty pracy

Fiege

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik magazynu, Magazynier - operator wózków widłowych, Specjalista ds. kadr i płac, Problem Solver, Lider grupy, Specjalista ds. przepływu i inne!

FIEGE to międzynarodowy lider logistyki kontraktowej. Jest firmą rodzinną, której historia sięga pięciu pokoleń wstecz, czyli prawie 150 lat.

Nasi klienci to nasi partnerzy, dla których optymalizujemy procesy na każdym etapie łańcucha logistycznego, dopasowując narzędzia i sposób działania do indywidualnych oczekiwań.

Oferty pracy

Idea HR Group

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik Serwisu/ Inżynier serwisu, Specjalista ds. obsługi klienta, Operator CNC, Magazynier, Koordynator ds. administracji, Pakowacz z uprawnieniami UDT i inne!

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej.

Wspieramy naszych partnerów biznesowych w procesach pozyskania najlepszej, wykwalifikowanej kadry. Jesteśmy ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata.

Oferty pracy

Momox

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Asystent(ka) działu HR, Pracownik magazynu, Zastępca kierownika oddziału w Stobnie / Przecławiu, Technik utrzymania obiektu

Momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 150 mln € przychodem i ponad 1.600 pracownikami nadal stale rośniemy.

Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania

Oferty pracy


Noratel

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Elektromonter / pracownik produkcji, Magazynier wysyłek, Asystent ds. eksportu

Noratel jest producentem wysokiej jakości transformatorów. W Polsce jesteśmy największym zakładem produkcyjnym. Od 50 lat dostarczamy produkty do wielu firm w przemyśle energetycznym.

Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. na statkach, w pociągach, turbinach wiatrowych, schodach ruchomych, dźwigach i urządzeniach medycznych. Wspólnie z naszymi pracownikami stale rozwijamy nasze produkty i miejsce pracy.

Oferty pracy

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Strażnik działu ochrony, Młodszy pielęgniarz / młodsza pielęgniarka, Młodszy referent - terapeuta zajęciowy, Młodszy asystent - lekarz psychiatra i inne!

Służba Więzienna podlega Ministrowi Sprawiedliwości, jest formacją umundurowaną, uzbrojoną
i apolityczną.

Oferty pracy