parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

GMK Łobez S.A.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Spawacz, Tokarz , Operator maszyn do produkcji wyrobów z gumy, Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

GMK Łobez S.A. jest spółką akcyjną powstałą w wyniku przekształcenia firmy państwowej o nazwie Zakłady Naprawcze Mechanizacji Rolnictwa S.A. w Łobzie, a działającej na rynku już od 1949 roku.

Oferty pracy

Backer OBR

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Specjalista ds. zakupów – Stargard, Elektromechanik – Stargard, Specjalista ds. jakości – Stargard, Product Compliance Specialist – Pyrzyce, Specjalista ds. utrzymania ruchu – Pyrzyce i wiele innych!

Firma Backer OBR należy do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiada cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard).

Oferty pracy

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Sztauer (pracownik portowy), Sztauer – operator , Ekspedytor (magazynier portowy), Elektromonter maszyn i urządzeń portowych, Monter/mechanik maszyn i urządzeń portowych i wiele innych!

DB Port Szczecin jako portowy przeładowca posiada bogate doświadczenie w przeładunkach drobnicy, sięgające lat 50-tych XX w. Do głównych grup ładunkowych DB Port Szczecin należą kontenery oraz drobnica zjednostkowana, tj. wyroby stalowe, metale nieżelazne, granity, celuloza i papier. Obsługujemy też sztuki ciężkie i ponadgabarytowe oraz inne ładunki, jak np. kakao w workach, towary niebezpieczne czy nawozy luzem.

Oferty pracy

Idea HR Group

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Inżynier jakości, Inżynier projektu, Księgowa, Brygadzista, Lider produkcji, Logistyk, Inżynier sprzedaży, Spedytor międzynarodowy, Specjalista ds. magazynowych i wiele innych!

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Pracujemy z dobrymi pracodawcami na lokalnym rynku oferując naszym kandydatom najciekawsze oferty pracy.

Oferty pracy

3Shape Poland Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Junior Software Test Developer, Junior Sales and Subscription, Operations Specialist, Supplier Quality Assurance Engineer, Junior Accountant – AP/AR, Electronics Engineer, Shipping Supervisor, Trainer and Product Specialist

3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów. Oprócz tego wspieramy inne biura firmy na całym świecie świadcząc obsługę między innymi w zakresie księgowości, marketingu, czy HR-u.

Oferty pracy

METRO SERVICES

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Junior Accountant, Accountant, Senior Accountant, Junior/Accountant z językiem portugalskim, Junior/Accountant z językiem francuskim, Junior/Accountant z językiem niemieckim i wiele innych!

METRO SERVICES to jedno z centrów usług wspólnych na świecie w ramach METRO – Grupy zrzeszającej sieci handlowe, takie jak METRO/Makro Cash&Carry. Zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą. Świadczy o tym m.in. to, że zostaliśmy pierwszym pracodawcą w Szczecinie, który może się szczycić mianem „ACCA Approved Employer”, a od Pulsu Biznesu otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu dołączając tym samym do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Oferty pracy

PartyDeco

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Lider Produkcji, Head of Chains and Export Market in Customer Service, Specjalista ds. Ofertowania, Specjalista ds. Logistyki, Handlowiec w Salonie Firmowym, Młodszy Handlowiec z językiem francuskim i wiele innych!

Jesteśmy jednym z największych producentów dekoracji okolicznościowych w Europie. Oferujemy ponad 5000 wyjątkowych produktów. Pomagamy udekorować i celebrować najważniejsze chwile w życiu: wieczory panieńskie, śluby, wesela, baby shower czy pierwsze i każde kolejne urodziny.

Oferty pracy