parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

home.pl

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego, Frontend Developer, PHP Developer, UX Researcher, Full Stack Developer, Specjalista ds. sprzedaży e-commerce, Kierownik Produktu i inne!

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Oferty pracy

Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Elektryk przemysłowy, Automatyk, Mechanik przemysłowy, Specjalista ds. IT/ Informatyk, Analityk sprzedaży, Młodszy inżynier projektu, Regionalny kierownik sprzedaży z językiem Niemieckim lub Angielskim i inne!

Działamy od ponad 20 lat w branży opakowań z tektury falistej i arkuszy tekturowych, która jest odporna na zawirowania rynkowe, a jej produkty są coraz bardziej poszukiwane. Choćby dlatego, że coraz więcej ludzi kupuje przez internet, a ich zamówienia trzeba odpowiednio zapakować. Jednocześnie wyroby z tektury są przyjazne dla środowiska. Dzisiaj ma to ogromne znaczenie, gdyż plastik jest często zastępowany właśnie przez papier.

Oferty pracy

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Specjalista ds. administracji i HR, Sekretarka/Sekretarz, Magazynier/magazynierka, Pracownik fizyczny do pracy w przeładunku, Operator sprzętu przeładunkowego, Gospodarz statku, Elektryk/elektromonter, Mechanik/monter, Dyspozytor, Dysponent

DB Port Szczecin jest częścią Grupy Deutsche Bahn AG. Dzięki kapitałowi Grupy DB i funduszom UE stale inwestujemy w sprzęt i infrastrukturę. Nieustannie rozbudowujemy i usprawniamy nasz terminal kontenerowy, który aktualnie posiada zdolność przeładunkową 150 000 TEU i składową 5000 TEU wraz z możliwością podłączenia 157 kontenerów chłodniczych

Oferty pracy

Idea HR Group

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Główna/-y księgowa/-y, Kontroler finansowy, Księgowa/-y, Analityk biznesowy, Kierownik Produkcji, Kierownik Jakości, Kupiec strategiczny, Inżynier jakości, Inżynier procesu, Project Manager, Logistyk i inne!

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Pracujemy z dobrymi pracodawcami na lokalnym rynku oferując naszym kandydatom najciekawsze oferty pracy.

Oferty pracy

Macrobond Financial Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Data specialist, Software developer (#c), System administrator, Financial Accountant, Security Engineer

Macrobond is a leading provider of global economic and financial time-series data for professionals including economists, analysts, quants, strategists, portfolio managers, and asset allocators.

Founded in Malmo, Sweden in 2008, its flexible SaaS solution delivers timely macroeconomic data from more than 2,000 sources, supported by the most comprehensive metadata in the industry.

Oferty pracy

Raynet Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Software Developer, QA Engineer, Junior IT Specialist with German

Raynet jest wiodącym dostawcą innowacyjnych usług i rozwiązań w zakresie technologii informatycznych, specjalizującym się w architekturze, wdrażaniu i obsłudze wszystkich działań związanych z “Zarządzaniem cyklem życia aplikacji”.

Główna siedziba firmy znajduje się w Paderborn w Niemczech, posiadamy również biura w USA, Polsce i Wielkiej Brytanii. Szczeciński oddział Raynet Polska działa od 2010 roku.

Oferty pracy

TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracownik zaplecza technicznego z umiejętnościami ślusarskimi lub w dziedzinie elektryki i elektroniki, Kandydat na motorniczego tramwaju

Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o. dzięki nieprzerwanej pracy nad poprawą jakości, inwestowaniem w rozwój, tabor tramwajowy oraz wykwalifikowaną kadrę oferuje komfortowy i bezpieczny transport na najwyższym możliwym poziomie. Jako odpowiedzialny i wiarygodny pracodawca zapewnia stabilność zatrudnienia, tworzy atmosferę sprzyjającą poczuciu satysfakcji z wykonywanej pracy oraz zadowolenia z zatrudnienia w firmie z tradycjami w zakresie lokalnego transportu zbiorowego.

Oferty pracy

Beliani

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Asystent ds Zakupów z językiem angielskim, Lider Zespołu Logistyki Morskiej, Customer Service Agent with English, Customer Service Agent with Swedish, Customer Service Agent with Danish, Customer Service Agent with Norwegian, Customer Service Agent with Finnish , Project Manager / Analityk Systemowy, Specjalista HTML, Logistics - Planning and Routes i inne!

Beliani to międzynarodowa, działająca z sukcesem w 17 krajach firma, w każdym z nich oferując szeroki asortyment mebli i wyposażenia do domu i ogrodu.

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez ponad 600 pracowników, którzy są prawdziwym filarem Beliani. Każdego dnia, każdy z nich dba o to, aby zaprezentować naszym klientom najciekawsze trendy, zapewnia pomoc w jakichkolwiek sprawach związanych z zamówieniem, czy dostarczyć paczki na czas.

Oferty pracy

Magna

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Elektromechanik, Automatyk/Programista PLC, Robotyk, Ustawiacz wtryskarek, Ślusarz narzędziowy, Inżynier Utrzymania Ruchu, Inżynier Procesu, Inżynier Jakości, Inspektor Jakości i inne!

https://www.magna.com

Oferty pracy