parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

AUTODOC

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Magazynierów, Operatorów wózków widłowych, Liderów zmiany, Shift managerów, Process engineera, Technika utrzymania budynku, Księgowej/księgowego, Asystentek HR/Asystentów HR

AUTODOC jest liderem internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Sprzedaje produkty w 27 krajach już od 13 lat i obsługuje ponad 12 mln klientów. Polski oddział AUTODOC zajmuje się kompletacją i wysyłką zamówionych towarów do klientów.

Oferty pracy

Vestas Poland, Vestas Service Delivery Center PL

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik Servisu, Technical Planner, Planner, SCADA Engineer, NCR Coordinator

Vestas Wind Systems A / S to duński producent, sprzedawca, instalator i serwisant turbin wiatrowych. Firma Vestas została założona w 1945 roku, a od 2013 roku jest największą firmą turbin wiatrowych na świecie. Firma prowadzi zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Indiach, Włoszech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Australii, Chinach i Stanach Zjednoczonych i zatrudnia ponad 21 000 osób na całym świecie.

Oferty pracy

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Pracowników produkcji – stanowisko: Operator/Technik, Plastic Molding Project Engineer

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o. to firma produkcyjna działająca w branży medycznej, należąca do duńskiej grupy Ferrosan MD Holding A/S. Firma rozwija i wytwarza innowacyjne urządzenia medyczne wykorzystywane w dziedzinie biopsji.

Oferty pracy

Zakład Karny w Nowogardzie

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Strażnik działu ochrony, Referent działu kwatermistrzowskiego, Pielęgniarka/ Pielęgniarz, Informatyk

Zakład Karny w Nowogardzie jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną do odbywania kary pozbawienia wolności przez mężczyzn recydywistów penitencjarnych. Ponadto wyznaczone są w zakładzie oddziały: areszt śledczy, zakład karny typu zamkniętego dla odbywających karę po raz pierwszy, oddział terapeutyczny dla skazanych recydywistów skierowanych do oddziału terapeutycznego dla osób uzależnionych od środków odurzających lub psychotropowych.

Oferty pracy

Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Technik serwisu turbin wiatrowych, Koordynator serwisu turbin wiatrowych, Konserwator Urządzeń Transportu Bliskiego, Młodszy specjalista ds. sprzedaży (e-commerce, B2B) i inne!

Początki ELWIKO sięgają 1985 roku. Właśnie wtedy Stanisław Dropik rozpoczął działalność jako jednoosobowy zakład elektromechaniczny, który zajmował się konserwacją i serwisem dźwigów (wind). Obecnie jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku w branży dźwigowo-dźwignicowej. Zatrudniamy ponad 150 osób. Mamy prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe i serwisowe w całym kraju.

Oferty pracy