parallax background


Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

MEGAZEC Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Elektryk

MEGAZEC sp. z o.o. jest dużą bydgoską firmą, wchodzącą w skład Polskiej Grupy Energetycznej, świadczącą usługi dla przemysłu. Nasza działalność obejmuje rynek inwestycji, remontów, modernizacji, kompleksowych usług utrzymania ruchu ciągłego instalacji przemysłowych oraz obszar mikroinstalacji.

Wykonujemy prace elektryczne i elektroenergetyczne w pełnym zakresie, wytwarzamy konstrukcje stalowe.

Oferty pracy

LM Wind Power a GE Renewable Energy Business

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Operator Produkcji, Technik Serwisu, Elektryk - Automatyk, Stażyści

Firma LM Wind Power a GE Renewable Energy Business jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów. W Polsce jesteśmy od 2008 roku, a nasza lokalizacja to Przemysłowy Park Goleniowski.

Oferty pracy

Coloplast Business Centre

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Junior Label Administrator, Digital Marketing Specialist, Systems Administrator, Invoice Processing Specialist, Junior Order Administrator, Travel and Expense Specialist, VAT Accountant i wiele innych!

Coloplast opracowuje produkty i dostarcza usługi ułatwiające życie osobom z dolegliwościami o bardzo osobistym charakterze. W Coloplast Business Centre świadczymy wsparcie z zakresu księgowości, finansów, IT, HR, marketingu, administracji zamówień, customer service czy obsługi prawnej. Szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości.

Oferty pracy

SMARKETER

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Account Manager Google Ads z j. niemieckim, Account Manager Google Ads z j. angielskim, Senior Account Manager, Manager ds. SEA, Junior Sales Manager

SMARKETER – lider branży online marketingu w Europie – wyróżniony partner Google. Smarketer zajmuje się w 100% Google Ads i Microsoft Advertising. Ponad 900 klientów z różnych branż pisze dzięki SMARKETER swoje historie sukcesu. Wyróżniony Google Premium Partner i CSS Premium Partner.

Oferty pracy

Demant

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Software Developer in Software Solutions, Azure Developer, Database Administrator, Business intelligence Data warehouse developer - full remote, Księgowy/a w Dziale Księgi Głównej, Młodszy/a Księgowy/a w Dziale GL i wiele innych!

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem.

Oferty pracy

QT SWISS Engineering Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Inżynier Robotyki, Programista PLC, Specjalista ds. procesów spawalniczych i spawania, Inżynier Elektryk/Projektant E-plan, Inżynier Metrolog

QT SWISS Engineering należy do międzynarodowej grupy QT SWISS z siedzibami w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Od 2002 r. świadczymy usługi w zakresie planowania, projektowania i oprogramowania linii produkcyjnych robotów w przemyśle motoryzacyjnym.

Oferty pracy

EBZ DESIGN ENGINEERING SP. Z O. O.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Inżynier Robotyki Offline, Konstruktor CAD, Inżynier Planowania Procesu

EBZ Design Engineering jest częścią grupy EBZ, która jest liderem na światowym rynku branży automotive. Specjalizujemy się w przygotowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych i symulacyjnych dla zrobotyzowanych linii produkcyjnych. Bierzemy udział w projektach realizowanych na całym świecie.

Oferty pracy

Żabka Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Franczyzobiorców do prowadzenia sklepów pod szyldem Żabka

Żabka Polska jest właścicielem największej, sformatowanej i scentralizowanej sieci sklepów convenience w Europie Środkowo-Wchodniej pod marką Żabka. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży i obecnie posiada ponad 8000 sklepów w 70% miejscowości w całej Polsce.

Oferty pracy

Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o.

Zapraszamy do zespołu na stanowiska: Junior AP Accountant, AP Accountant, Financial Controller, Junior Product Orders Coordinator, Junior Data Operation Analyst, Credit Controller, DA Centre Administrator, Pricing Analyst, Pricing Coordinator, Supply & Spares Coordinator i inne!

Nasza spółka Wilhelmsen Business Service Center (WBSC) wchodzi w skład holdingu Wilhelmsen, który od ponad 160 lat jest światowym dostawcą usług i produktów dla branży morskiej. Zatrudniamy ponad 21 000 pracowników i jesteśmy aktywni w ponad 70 krajach na całym świecie. Zgodnie z naszym motto to Shape the maritime industry, kształtujemy rynek morski oferując naszym klientom innowacyjne rozwiązania.

Oferty pracy